GTK 2022. November

2022. november 28.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara szeretettel meghívja az érdeklődő diákokat és szüleiket a kari Nyílt Napra 2022. december 12-én, amelyen megismerkedhetnek a 2023/2024-es tanévben induló gazdasági képzéseinkkel.

2022. november 23.

A SZAB Gazdasági Szakbizottsága és sz SZTE GTK nevében örömmel hívunk meg minden érdeklődőt Farkas Beáta "A KÖZGAZDASÁGI GONDOLKODÁS RÖVID TÖRTÉNETE" könyvbemutatójára, melyet a virtuális térben is követni lehet.

2022. november 22.

December 8-án csütörtökön 10 órától rendezzük meg a Tudományos Diákköri Konferencia (TDK) helyi fordulóját a GTK főépületének 101-es termében (1. emelet).

2022. november 17.

A Magyar Tudomány Ünnepe előtt tisztelgett a Szegedi Akadémiai Bizottság. A plenáris ülésen átadták a Dél-Alföldi Innovációs Díjakat, valamint a régió fiatal kutatói számára kiírt szaktudományos díjakat, ahol Karunk négy PhD hallgatója is sikert ért el.

2022. november 03.

Az elmúlt héten egy igazán izgalmas beszélgetésnek biztosított helyszínt a Gazdaságtudományi Kar, amelynek központi témája a hangalapú marketingeszközök voltak, ezen belül is a rádióreklámok és podcast-ek.

2022. november 01.

Representing last year's EUGLOH Rush Game winning team, Jose Anibal Amaya Pinzon arrives to Szeged.