GTK 2023. December

2023. december 20.
2023. december 13.

2023. december 5-én a Szegedi Tudományegyetem együttműködési megállapodást írt alá az Universitas Pendidikan Indonesia egyetemmel.

2023. december 12.

Prof. Dr. Hetesi Erzsébet Arany Életmű (Cursus Vitae Aureus) kitüntetésben részesült, amelyet az MTA IX. Gazdaság- és Jogtudományok osztályának Gazdálkodástudományi Bizottsága ítélt oda.

2023. december 12.

November 26-án Karunk meghívott előadója Somlósi-Kovács Adrián, „Az üzleti kultúra sajátosságai a Kárpát-medence egyes régióiban” című kurzus keretében Szabadkára vitte el kirándulni hallgatóit. Különlegessége volt a programnak, hogy az elsők között voltak, akik utazhattak az újrainduló Szeged-Szabadka vasútvonal járatával.

2023. december 07.

Gyárlátogatásokon vehettek részt Karunk Business Administration and Management alapszakos, valamint az International Economics and Business mesterszakos hallgatók.

2023. december 07.

Izgalmas tanulmányi kirándulásokon vehettek részt hallgatóink Logisztika, illetve Termelésmenedzsment kurzusaink keretében, ugyanis november elején a Pick Szeged Zrt. várta a hallgatóinkat egy gyárlátogatásra, majd a Villeroy & Boch Magyarország Kft. is vendégül látta az érdeklődőket.

2023. december 05.

Légy részese Te is ennek a közösségnek, hogy a GTK továbbra is egy család legyen, és maradjon!