GTK 2024. Szeptember

2024. október 04.

Karunk szeptemberben ismét csatlakozott a Kutatók Éjszakája országos rendezvénysorozathoz, amely során szeptember 27-én gazdasági témájú előadásokat tekinthettek meg az érdeklődők. Úgy tűnik, hogy a Kar munkatársai kifejezetten érdekes témákat dolgoztak fel, hiszen egyes programok teltházzal futottak.

2024. szeptember 24.
Mocsári Bence paratriatlon ötödik helyezett lett a párizsi paralimpián
2024. szeptember 19.

Álhírek, turizmus, vállalati jelentések. 2024. Szeptember 27-én Kutatók Éjszakája a Gazdaságtudományi Karon!

2024. szeptember 06.

A GTK saját ösztöndíjprogramjának célja, hogy az önköltséges hallgatók tanulmányait támogassa kari és vállalati ösztöndíjakkal.

2024. szeptember 13.

A Tanulmányi Iroda a hallgatók tanulmányi ügyeinek megkönnyítése érdekében tájékoztató alkalmakat tart nappali tagozatos, magyar nyelvű képzésben résztvevő hallgatóinknak.

2024. szeptember 12.

Szeptember 16-án szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt Dr. Bodnár Gábor és Dr. Szabó-Morvai Ágnes habilitációs eljárásának nyilvános részére

2024. szeptember 11.

A Magyar Nemzeti Bank Pénzügyi Békéltető Testülete (PBT) és a Budapest Institute of Banking (BIB) idén is megszervezi a Pénzügyi Jogi Akadémia című szakmai előadássorozatát elsősorban fiatal jogászok és közgazdász hallgatók számára, Dr. Kovács Erika PBT Elnök asszony kiváló szakmai-témafelelősi gondozásában.

2024. szeptember 11.

Szeptember 26-án TDK tájékoztatót tartunk a GTK főépületében magyar és külföldi hallgatók részére egyaránt.

2024. szeptember 06.

A Felsőoktatási Törvény szellemében az SZTE Gazdaságtudományi Kara (továbbiakban: GTK) demonstrátori pályázatot hirdet a 2024/2025. tanév I. félévére, hogy ezáltal a Kar oktató-nevelő munkájába bevonja és felkészítse hivatásuk magas színvonalú művelésére az arra legalkalmasabb jelölteket.