GTK 2023. Június

2023. június 23.

Sok szeretettel meghívjuk végzett hallgatóinkat és hozzátartozóikat az SZTE Gazdaságtudományi Kar Diplomaátadó Ünnepségére.

2023. június 09.

3+1 kérdéssorozatunkban, most választ kaphatsz arra, hogy miért éri meg ÚNKP-ösztöndíjra pályázni és TDK-n részt venni. Továbbá a leggyakoribb ellenérvekre is választ tudsz kapni, ami ezekkel kapcsolatosan fel szokott merülni.

2023. június 07.

Karunk Oktatóinak Q1-es minősítésű folyóiratban jelent meg publikációja.

2023. június 06.

Bajmócy Zoltán, a GTK professzora a BCSDH (Magyarországi Üzleti Tanács a Fenntartható Fejlődésért) „jövő vezetői” program keretében tartott előadást vállalati szakemberek részére.

2023. június 01.

2023. május 23-26. között rendezte meg Dániában, Odense városban a University of Southern Denmark egyetem az 52. EMAC (European Marketing Academy) nemzetközi konferenciát, amely a legjelentősebb európai marketing konferenciaként és tudományos eseményként van számon tartva.