GTK 2021. Június

2021. július 13.

A Gazdaságtudományi Kar számára kiemelt fontosságú a gyakorlatorientált képzések biztosítása, így számos vállalati partnerünkkel működünk együtt az oktatás során.

2021. június 29.

A SASMOB Szeged „Okos összefogással a fenntartható közlekedésért” projekt jóvoltából 2 vadonatúj, a szükséges kiegészítőkkel felszerelt Csepel kerékpárt és 1 rollert vehetnek használatba az SZTE GTK dolgozói.

2021. június 23.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Kutatóközpontjának munkatársai a hallássérült fiatalok felnőtt életbe való beilleszkedését segítik legújabb közösségi kutatásukkal.

2021. június 23.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar marketing asszisztensi pozíciót hirdet nem csak nappali tagozatos hallgatók számára.

2021. június 23.

A Gazdaságtudományi Kar számára kiemelt fontosságú a gyakorlatorientált képzések biztosítása.

2021. június 14.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Hallgatói Önkormányzata kezdeményezte a Gazdaságtudományi Kar Év Oktatója Díj megalapítását.

Kirándulás a TV szakos hallgatóknak

Falusi turizmus tárgy keretében november 18-án a hallgatók két falusi vendégfogadással foglalkozó szállásadót kerestek fel Dr. Glózik Klára, a kurzus oktatójának kíséretében Ásotthalmon.