GTK 2015. Június

2015. július 01.
2015. június 30.

Martonyi János, volt külügyminiszter az Ecodemia rendezvénysorozat keretein belül az SZTE GTK-n elemezte az Európai Unió és az Egyesült Államok között tervezett szabadkereskedelmi egyezmény lehetséges előnyeit és a hozzá kapcsolódó félelmeket.

2015. június 25.

Tudnivalók az oklevélátadó ünnepségről

2015. június 25.

Tudnivalók a diplomaosztóról

2015. június 24.

SAP Hungary is currently looking for numerous young, talented new Colleagues, who lately obtained a College/University degree and have no more than 2 years of professional experience, to join the Team as Junior Developers or User Interface Designers.

2015. június 23.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, a Csongrád megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a CIB Bank ZRt. szervezésében a CIB ECOdemia Nyári Egyetem rendezvénysorozat 2015-ben újra tisztelettel várja a Dél-Alföld gazdaság iránt érdeklődő vállaltvezetőit, gazdasági szakembereit.

2015. június 22.

A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) kiterjeszti a 2014-2015. évre meghirdetett Kochmeister-díj pályázati kiírását.

2015. június 21.

7 napos szakmai tábort szervez a BME Management Szakkollégium augusztus 3-tól 9-ig.

2015. június 11.

Szeptembertől az SZTE GTK, az Arizona State University és a Rádió 88 közösen indítja a mosoly projektet

2015. június 08.

Ingyenes online tanácsadás szolgáltatást nyújt a Szegedi Tudományegyetem hallgatói számára az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ. A LélekNavigátor oldal online tanácsadásán különféle életvezetési és lelki problémákban segítenek a szakemberek.

2015. június 05.
A korábbi évek sikerén felbuzdulva idén újra megrendezésre kerülő EcoCamp tehetséggondozó tábor jelentkezési határideje rövidesen lejár.
2015. június 02.

A 86. Ünnepi Könyvhét "előjátékaként" Dr. Inzelt Annamária Az innovációs rendszer néhány metszete címet viselő újonnan megjelent cikkgyűjteményéről beszélgetett Laki Mihály és Vilmányi Márton a szerzővel az SZTE Klebelsberg Könyvtárban.