GTK 2021. December

2021. december 21.

Középiskola után felsőoktatási szakképzéseink és alapképzéseink közül egyaránt választhatsz. A könnyebb döntés érdekében összefoglaltuk Neked a képzések főbb jellemzőit.

2021. december 20.

Jelentkezz február 15-ig a szeptemberben induló MESTERKÉPZÉSEINK egyikére és szerezz piacképes képesítést nálunk!

2021. december 16.
2021. december 14.

December 10-én rendezte meg az SZTE Gazdaságtudományi Kar és a szegedi Ezabeszéd Toastmasters Retorika Klub a Prezilimpia Junior prezentációs tehetségkutató verseny középiskolások részére szervezett változatának országos döntőjét.

2021. december 09.

Örömteli eseményről számolhat be Karunk, a DIAGEO BESPIRITED Business Adventure Game nevű versenyen, melyet online bonyolítottak le, hallgatóink első helyezést értek el.

2021. december 08.

A Karácsonyi Cipősdoboz akciót minden ünnepi időszak közeledtével a Baptista szeretetszolgálat szervezi. Az akció lényege, hogy együtt szebbé tegyük egy rászoruló karácsonyát, és egy cipősdobozt mindenféle jóval telitöltve és becsomagolva jutassunk el számukra a fa alá.

2021. december 02.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara szeretettel meghívja az érdeklődő diákokat és szüleiket a kari Nyílt Napra 2021. december 13-án, amelyen megismerkedhetnek a 2022/2023-as tanévben induló gazdasági képzéseinkkel.

Mesterképzések az SZTE GTK-n