GTK 2021. Január

2021. február 01.

Támogasd az Ökonómia Közhasznú Alapítványt adód 1%-ával!

2021. január 26.

Az SZTE és a svédországi Lundi Egyetem, a EUGLOH Szövetségben együttműködve, webináriumot szervezett az egyetemi esélyegyenlőség témájában. A rendezvény felvezető előadását Bajmócy Zoltán, a GTK tudományos dékánhelyettese tartotta. Prezentációjában arról beszélt, hogy kik az úgynevezett „alulreprezentált” csoportok egy egyetemen, és hogyan biztosíthatna számukra egyenlő lehetőséget egy befogadó campus.

2021. január 25.
Elvégeztél egy alapszakot és szeretnéd elmélyíteni tudásod valamely gazdasági területen? Felmerült benned a kérdés, hogy mit nyújt egy mesterképzés? A Gazdaságtudományi Karon indított mesterképzésekre akár jogász, mérnöki, bölcsész, tanári vagy természettudományi végzettséggel is jelentkezhetsz.
2021. január 12.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara 2021. februártól meghirdeti a Coach School együttműködésével a Business Coach szakirányú továbbképzést. A most újonnan induló szakra 2021. január 25-ig jelentkezhetnek az érdeklődők.

2021. január 11.

Folytatnád közgazdász tanulmányaidat és elmélyítenéd tudásodat? Esetleg más területen szereztél alapszakos diplomát, ezért most azt szeretnéd megtudni mivel foglalkozik egy közgazdász? Jelentkezz a Gazdaságtudományi Karon indított mesterképzésekre akár jogász, mérnöki, bölcsész, tanári vagy természettudományi végzettséggel.

2021. január 06.

Középiskola után felsőoktatási szakképzéseink és alapképzéseink közül egyaránt választhatsz. A könnyebb döntés érdekében összefoglaltuk Neked a képzések főbb jellemzőit.