Friss hírek

2024. március 16.

A Gazdaságtudományi Kar 2024-ben 25. jubileumát ünnepli, ezt az alkalmat pedig illik különleges módon ünnepelni.

2023. december 20.
2023. december 13.

2023. december 5-én a Szegedi Tudományegyetem együttműködési megállapodást írt alá az Universitas Pendidikan Indonesia egyetemmel.

2023. december 12.

Prof. Dr. Hetesi Erzsébet Arany Életmű (Cursus Vitae Aureus) kitüntetésben részesült, amelyet az MTA IX. Gazdaság- és Jogtudományok osztályának Gazdálkodástudományi Bizottsága ítélt oda.

2023. október 17.

Te is bizonytalan vagy, hogy a mesterképzést nappali vagy levelező képzési formában csináld? Megkérdeztünk egy levelező képzésen végzett hallgatót és egy nappali képzésen tanuló hallgatót, hogy segítsen Téged a döntésben.

2023. október 17.

Ismerjétek meg legújabb ismeretterjesztő sorozatunkat, mely segítségével betekintést nyerhettek abba, hogy milyen is Karunkon mesterképzésre járni, valamint azt is megtudhatjátok milyen messzire el lehet ezzel a képesítéssel jutni.

2023. október 06.

2023. október 05-én egy háromoldalú együttműködési szándéknyilatkozatot írt alá ünnepélyes keretek között a Csongrád-Csanádi Kereskedelmi és Iparkamara, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, és a Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikuma. A megállapodás tárgya a fiatalok vállalkozói attitűdjének kialakítása, illetve fejlesztése.