Kiemelt hírek

2021. szeptember 26.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karának nevében tisztelettel meghívjuk az Access4You által kiállított akadálymentességi tanúsítvány sajtónyilvános átadására.

2021. szeptember 26.

Csatlakozz a kari TDK-hoz, vegyél részt tájékoztatónkon!

2021. szeptember 17.

Örömteli eseménnyel büszkélkedhet az SZTE Gazdaságtudományi Kara: Wekerle Sándor Tudományos Életműdíjat kapott Botos Katalin professzor emerita.

2021. szeptember 09.

A Szegedi Tudományegyetem és a Magyar Nemzeti Bank „Bevezetés a fenntartható pénzügyekbe” című közös tantárgya indul el az őszi félévben.

2021. augusztus 30.

Az SZTE GTK oktatói és hallgatói részt vettek az augusztus 24-25 között online formában megrendezett Poszttraumás marketing: virtualitás és realitás című EMOK Nemzetközi konferencián.

2021. augusztus 25.

A Pénzügyminisztérium támogatásával, az Okosan a pénzzel program keretében, a GTK oktatóinak közreműködésével, szeptembertől egy új kurzus várja a szegedi egyetemistákat.

TDK Tájékoztató

Csatlakozz a kari TDK-hoz, vegyél részt tájékoztatónkon!