Kiemelt hírek

2024. március 27.

Március 21-én, este 6 órától megrendezésre került az első Alumni panelbeszélgetés a GTK Aulában. Az eseményen három volt hallgatónkkal (balról jobbra), Olajos Márkkal, Dr. Patik Rékával és Nagy Zoltánnal beszélgetett az est moderátora, Csák Luca.

2024. március 27.

A Szegedi Tudományegyetem Önvezető Jármű Társadalomtudományi Kutatócsoportja a ZalaZone tesztpályán végez méréseket.

2024. március 20.

Az SZTE Közgazdaságtani Doktori Iskola tájékoztatót tart képzéseiről, valamint a felvételi tudnivalókról.

2024. március 20.

Márciusban négy marketing mesterszakos hallgatónk ismét lehetőséget kapott, hogy az Erasmus+ Blended Intensive Program (BIP) keretében eltölthessenek egy hetet Leónban, Spanyolországban, és a Let’s play for SDG 12! során a fenntarthatóság témakörében mélyíthessék el tudásukat.

2024. március 16.

A Gazdaságtudományi Kar 2024-ben 25. jubileumát ünnepli, ezt az alkalmat pedig illik különleges módon ünnepelni.

2024. március 13.

Az idei tavaszi félévben is izgalmas előadásokkal készült Dr. Imreh-Tóth Mónika a "Női vállalkozók" című kurzus keretében!

2024. február 21.

Megkezdődött a kifejezetten családi vállalkozásokra összpontosító első európai digitális esettanulmány diákverseny újabb nevezési időszaka.