Kiemelt hírek

2024. március 16.

A Gazdaságtudományi Kar 2024-ben 25. jubileumát ünnepli, ezt az alkalmat pedig illik különleges módon ünnepelni.

2024. február 27.

Légy Magyarország első egyetemi reklámversenyének bajnoka!

2024. március 13.

Az idei tavaszi félévben is izgalmas előadásokkal készült Dr. Imreh-Tóth Mónika a "Női vállalkozók" című kurzus keretében!

2024. március 06.
Szeretettel hívunk benneteket a következő diákköri eseményre, ahol a statisztika lesz a fókuszban, és az órákon elsajátított ismeretek gyakorlatias alkalmazását vesszük górcső alá!
2024. március 06.

A panelbeszélgetéseink célja, hogy a volt hallgatóink részletesen megosszák tapasztalataikat és nézeteiket az egyetemi tanulmányaik során szerzett tudás, a karrierépítés és a szakmai fejlődés terén.

2024. február 27.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar oktatásszervező ügyintéző pozíciót hirdet.

2024. február 21.

Megkezdődött a kifejezetten családi vállalkozásokra összpontosító első európai digitális esettanulmány diákverseny újabb nevezési időszaka.

2024. február 26.

Az SZTE Gazdaságtudományi Karon immár 21. alkalommal tartottuk meg az ösztöndíjátadó ünnepségünket.

2024. január 04.

Az elmúlt év végén ünnepi díjátadó üléssel zárta a Szegedi Akadémiai Bizottság a Magyar Tudomány Ünnepén tartott rendezvénysorozatot.