GTK 2022. Május

2022. május 30.

Az intézményünkben tanuló hallgatók közül időről-időre felfedezünk tehetségeket, akik egyetemi tanulmányaik mellett valamilyen hobbinak vagy sportnak igazi „megszállottjaivá” válnak.

2022. május 23.

Karunkon kiemelt hangsúlyt fordítunk a gyakorlatorientált oktatásra, éppen ezért számos kurzuson biztosítunk lehetőséget a hallgatóknak, hogy egy vállalat működésébe betekintést nyerjenek.

2022. május 23.

2022. május 16.

A Turizmus-vendéglátás szakos hallgatók a szorgalmi időszak utolsó két hetét is tartalmasan töltötték: vendégelőadóktól tanultak és szakmai kiránduláson vettek részt.

2022. május 16.

A Dél-alföldi Gasztronómiai és Turisztikai Egyesület és Partnerei sok szeretettel várja a vendégeket a DGT Workshop – Szakmai találkozások elnevezésű rendezvényre.

2022. május 13.

Június 2-án csütörtökön 9 órától rendezzük meg a Tudományos Diákköri Konferencia (TDK) helyi fordulóját a GTK főépületének Dísztermében.

2022. május 13.

A koronavírus-járvány okozta hosszabb kihagyás után, május 12-én újra sor kerülhetett a VF Klub rendezvényére. A Vállalkozásfejlesztés mesterszak egyik új kurzusához (Női vállalkozók) és a mesterszak egész szellemiségéhez tökéletesen illeszkedett Dr. Pallagi Edina előadása.

2022. május 12.

Az SZTE Prezilimpia 2022 prezentációs verseny az SZTE Gazdaságtudományi Kar, az SZTE Junior Akadémia, valamint a szegedi Ezabeszéd Toastmasters Retorika Klub jóvoltából került megrendezésre a tavaszi félévben.

2022. május 12.

Az Új Nemzeti Kiválóság Program 2016-ban indult, több témakörben kiírt ösztöndíjpályázatokat magában foglaló program, melynek célja, hogy a felsőoktatásban részt vevő hallgatói, kutatói kiválóságot támogassa.

2022. május 07.

Az elmúlt évtizedekben a fizikai üzletek kinézete lényegében nem sokat változott, azonban egyre több olyan kutatás látott napvilágot, amelyek eredményeit felhasználva az üzlettulajdonosok – kifejezetten a nemzetközi láncok – vásárlófókuszú belső tereket alakítanak ki, illetve egyre több olyan kényelmi szolgáltatást vezetnek be (önkiszolgáló kassza, mobil törzsvásárlói rendszer), amelyek hatással vannak a hagyományos kereskedelemre.

2022. május 05.

Call for proposals and information on Erasmus+ Blended Intensive Programme at the Faculty of Economics and Business Administration of the University of Szeged for the Academic Year of 2022/2023