GTK 2015. December

2015. december 18.

A szegedi egyetemen 15 éve működik a Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány, melynek célja a kiemelkedő tanulmányi és tudományos eredményekkel rendelkező egyetemi hallgatók anyagi támogatása ösztöndíjak által.

2015. december 17.

A Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítványa 15 millió forint ösztöndíjjal ismerte el az egyetem legkiválóbb hallgatóinak teljesítményét.

2015. december 15.

The workshop is open for all PhD students from Central European doctoral schools, working within the fields of economics and business administration. It offers specific training and provides an opportunity for interaction amongst senior and young researchers.

2015. december 11.

2015. december 7-én újra középiskolásokkal telt meg a Gazdaságtudományi Kar Kálvária sugárúti épülete. Közel háromszázan érkeztek a kari nyílt napra, hogy megtudják, miért érdemes szegedi közgazdászhallgatónak jelentkezni.

2015. december 10.

A GTK Dékáni Hivatalának marketing csapatába keressük a legjobbat.

2015. december 08.

A Budapesti Értéktőzsde a 2015-2016. évre ismét meghirdeti Kochmeister-díj pályázatát. A díjjal olyan tehetséges fiatalokat kívánunk jutalmazni, akik a tőzsdével, tőkepiaccal, a pénzügyi öngondoskodással kapcsolatos témakörökben a legjobb pályamunkákat nyújtják be.

2015. december 08.

„Az egyetem lényege a gondolat és a szólás szabadsága” – vallja Olle Schmidt svéd liberális politikus, aki Pelle Anita, az SZTE GTK Jean Monnet címet viselő docense meghívására érkezett december 3-án a Szegedi Tudományegyetemre.

2015. december 02.

2015. november 10-én rendezte meg a kar a 22 országot és nemzetiséget felvonultató Global Market elnevezésű Nemzetközi Vásárt az SZTE GTK Aulájában