GTK 2021. November

2021. november 24.

A Miskolci Egyetem, Marketing és Turizmus Intézete 7. alkalommal rendezi meg a Városmarketing Versenyt, mely egy csapatverseny a határon inneni és túli magyar egyetemisták számára.

2021. november 24.

2021. november 16.

Érdekelnek a családi vállalkozások, az őket érintő kihívások és a kihívásokra adható lehetséges válaszok? Az Ulysses projekt megismerteti a családi cégek sajátos vállalkozói helyzeteit, esettanulmányok elkészítésére ad lehetőséget az összetett problémák alapján, melyeket az egyetemi hallgatók elé tár a lehetséges megoldásokért!

2021. november 10.

„Falusi turizmus” tárgy keretében november 5-én a hallgatók két objektumot tekinthettek meg Dr. Glózik Klára, a kurzus oktatójának kíséretében.

2021. november 09.

Egy Tolna megyei pici faluban, Majoson születtem, de Baranyában, Mágocson nőttem fel, ott jártam általános iskolába, majd miután megnyertem egy megyei matematika versenyt, középiskolás koromban Pécsre kerültem matematika-fizika tagozatra.

2021. november 04.

Indonézia gazdag kultúrájával, történelmével, nyelvével, természeti sajátosságaival és különleges ételeivel ismerkedtek a Szegedi Tudományegyetem hallgatói – 2021. október 29-én az indonéz fiatalok fogadalmi napjának adott otthont Karunk.