Innovacios_palyazat_2024

SZTE Innovációs Díj Pályázat 2024

2024. június 20.

A hagyományt követve idén is meghirdetésre került a SZTE Innovációs Díj Pályázat.

A pályázat célja az egyetem azon dolgozóinak, kutatóinak, valamint hallgatóinak támogatása, akik az egyetemhez kötődő munkájuk során olyan tudományos eredményt, innovatív megoldást dolgoztak ki, amely szellemi alkotásnak minősül és üzleti szempontból vagy az Egyetem működési folyamataiban hasznosítható lehet.

Pályázni az alábbi kategóriákban lehet:

• „leginnovatívabb hallgatói munkáért”
  • „leginnovatívabb PhD munkáért”
  • „leginnovatívabb kutatómunkáért az élettelen természettudományok területén”
  • „leginnovatívabb kutatómunkáért az élő természettudományok területén”
  • „leginnovatívabb kutatómunkáért a humán- vagy társadalomtudományok területén”
  • „leginnovatívabb munkáért az egészségügyi fejlesztések területén”
  • „leginnovatívabb munkáért a szervezeti innováció területén”

A pályázatokat kizárólag elektronikus formában lehet benyújtani az inno@szte.hu email címre 2024. július 1. (hétfő) 16:00 óráig.

A pályázatról bővebben az SZTE Innovációs Díj 2024 pályázati felhívásánál, valamint az alábbi elérhetőségeken tájékozódhat:
E-mail: gabor.szilvia@szte.hu, madarasz.daniel@szte.hu;
Telefon: +36 (62) 546-702, 546-738