Osztondijatado unnepseg 2024febr

Ösztöndíj átadó ünnepséget tartottunk Karunkon

2024. február 26.

Az SZTE Gazdaságtudományi Karon immár 21. alkalommal tartottuk meg az ösztöndíjátadó ünnepségünket.

A Kar (GTK Tehetsége ösztöndíj) és vállalati partnerei már 12 éve töretlenül támogatják ösztöndíj formájában a leendő közgazdászok tanulmányait. A kezdeményezésnek köszönhetően részben vagy egészben mentesülhetnek a tandíjkötelezettség alól a sikeres pályázók.

A pályázatokat bíráló bizottság döntése alapján, a 2023/24-es tanév tavaszi szemeszterében 21 kimagasló tanulmányi eredményt elért hallgató részesült támogatásban.

Közülük hárman az angol nyelvű Business Administration and Management alapképzésen folytatják tanulmányaikat. A hagyománnyá vált ösztöndíjátadó ünnepséget február 23-án 11:00 órától rendeztük meg a GTK Aulájában. A Kar ezúton is szeretné megköszönni partnerei számára a támogatást, és az ünnepségünkön való részvételt!

Vállalati partnereink, akik ebben a félévben ösztöndíjat nyújtottak:

• Ökonómia Közhasznú Alapítvány, mely nevelési és oktatási célú tevékenysége révén mára a Gazdaságtudományi Kar életének kiemelkedő szereplőjévé vált,
  • a Coop Szeged Zrt., amely az ösztöndíj alapításával, a kimagasló tanulmányi eredményt elérő közgazdász hallgatókat segíti, társadalmi szerepet vállalva az utánpótlás-nevelésben,
  • valamint a Proko Travel, mely 2023-ban elnyerte a GTK Kiemelkedő Partnere kitüntetést.

Szívből gratulálunk a díjazottaknak és hasonló sikereket kívánunk a jövőben is! Az eseményen készült fotók elérhetők a GTK Facebook oldalán.