Ösztöndíjátadó ünnepséget tartottunk

2022. február 21.

Az SZTE Gazdaságtudományi Karon közel 10 éve töretlenül működik a tehetséggondozás céljából alapított ösztöndíjrendszer.

Mára már, a Kar (GTK Tehetsége ösztöndíj) mellett több mint 33 partner – köztük volt hallgatók is – segíti ösztöndíj formájában a leendő közgazdászok tanulmányait. A kezdeményezésnek köszönhetően részben vagy egészben mentesülhetnek a tandíjkötelezettség alól a sikeres pályázók.

A pályázatokat bíráló bizottság döntése alapján, a 2021/22-es tanév tavaszi szemeszterében 38 kimagasló tanulmányi eredményt elért hallgató részesült támogatásban. Közülük hárman nemzetközi hallgatók, akik az angol nyelvű Business Administration and Management alapképzésen folytatják tanulmányaikat.

34

A hagyománnyá vált ösztöndíjátadó ünnepség február 18-án 9:00 órakor került megrendezésre a GTK Aulájában, ahol 19 hallgató vehette kézhez oklevelét. Az SZTE oktatási igazgatója, Dr. Szakál Péter is részt vett az eseményen, aki elismerését fejezte ki a hallgatóknak és az ösztöndíjprogramban résztvevő vállalatoknak. A Kar ezúton is szeretné megköszönni partnerei számára, hogy ismét támogatták a hallgatókat! Szívből gratulálunk a díjazottaknak és hasonló sikereket kívánunk a jövőben is!

Vállalati partnereink, akik ebben a félévben ösztöndíjat alapítottak:

Athletic Vision
BP