Év Fiatal Oktatója Elismerő Oklevél

Év Fiatal Oktatója Elismerő Oklevelet vett át karunk oktatója

A 2021/2022-es tanév Tanévnyitó Ünnepi Szenátusülését, amely egyben az Országos Felsőoktatási Tanévnyitó, valamint a Centenáriumi Rendezvénysorozat nyitó eseménye volt, 2021. szeptember 4-én tartotta a Szegedi Tudományegyetem.

Az egyetem kiemelten kezeli, hogy ösztönözze az oktatói, kutatói, gyógyítói, tudományos és publikációs tevékenységet, az utánpótlás nevelésében nyújtott kiemelkedő teljesítményt. Ennek elismeréseként a tanévnyitón több díjat is átadtak.

Karunk egyetemi docense, Dr. Prónay Szabolcs az "Év Fiatal Oktatója Elismerő Oklevelet" vehette át, melyet 2020-ban adományozott számára az SZTE Szenátusa.

Szívből gratulálunk a díjhoz!

Dr. Pelle Anita szakfelelős

Szegeden születtem, azóta itt élek, ám már gyerekként is sokat utaztam Európában, és 15 évesen az USA-ba is eljutottam egy iskolai csereprogram keretében.