Pénzügyi Kultúra Nagykövete díj

A VII. Pénz7 alkalmából díjat vett át az SZTE Gazdaságtudományi Kar dékánja, Dr. Kovács Péter

2021. március 01.

A VII. Pénz7, avagy a pénzügyi és vállalkozó témahét megnyitóját március 1-jén tartották a Pénzügyminisztérium épületében, ahova Karunk dékánja, Dr. Kovács Péter is meghívást kapott, mint díjazott.

A VII. Pénz7 március 1-5 között, a Global Money Week nemzetközi rendezvénysorozat keretein belül zajlik, melynek fő célja, hogy felhívja a figyelmet a pénzügyi tudatosság fontosságára, fejlessze a pénzügyi kultúrát, valamint átadja az üzleti ismereteket és megteremtse a vállalkozói kedvet az általános- és középiskolai diákok körében.

Az SZTE GTK dékánja, Dr. Kovács Péter a pénzügyi kultúra kutatásában és publikálásában mutatott elkötelezett szerepvállalásáért vehette át a Pénzügyi Kultúra Nagykövete díjat Jelasity Radován, a Magyar Bankszövetség elnökétől és Dr. Kovács Levente főtitkártól.

Szívből gratulálunk az elismeréshez és köszönjük, hogy sikerével öregbíti intézményünk hírnevét!