67 ösztöndíjas hallgató

67 közgazdász hallgatót támogat az SZTE GTK és partnerei a tavaszi szemeszterben

2021. március 05.

A Gazdaságtudományi Karon közel 10 éve töretlenül működik a tehetséggondozás céljából alapított ösztöndíjrendszer.

Mára már, a Kar mellett több mint 30 partner – köztük volt hallgatók is – segíti ösztöndíj formájában a leendő közgazdászok tanulmányait. A kezdeményezésnek köszönhetően részben vagy egészben mentesülhetnek a tandíjkötelezettség alól a sikeres pályázók.

A pályázatokat bíráló bizottság döntése alapján, a 2020/21-es tanév tavaszi szemeszterében 67 kimagasló tanulmányi eredményt elért hallgató részesült támogatásban. Közülük négyen az angol nyelvű Business Administration and Management alapképzésen folytatják tanulmányaikat. A hagyománnyá vált ösztöndíjátadó ünnepség, a járványhelyzetre való tekintettel és mindenki egészségének megőrzése érdekében, februárban nem kerül megrendezésre.

A Kar ezúton szeretné kifejezni háláját partnerei számára: nagyon köszönjük, hogy ismét támogatták hallgatóinkat! Szívből gratulálunk a díjazottaknak és hasonló sikereket kívánunk a jövőben is!

Vállalati partnereink, akik ebben a félévben ösztöndíjat alapítottak:

• Blureen Marketing és Piackutatás Kft.
  • ContiTech Szeged
  • Coop Szeged Zrt.