Arany Dio Díj

Arany DIO (Digitális Oktató) elismerés

2021. május 25.

Keressük a legjobb online oktatót, aki kiemelkedő teljesítményt nyújtott az elmúlt tanévben. Jelöld kedvenc oktatódat június 6-ig!

Egy évvel ezelőtt váratlanul érte karunkat az online oktatás, mégis igyekeztünk a lehető legjobban helyt állni. Ekkor döntöttünk először arról, hogy oktatóink munkájának elismeréseként létrehozzuk az Arany DIO (Digitális Oktató) díjat. A 2020/2021-es tanévben az online oktatás már szinte megszokottá vált, azonban új kihívásokat és új fejlesztési ötleteket is hozott magával. A digitális oktatás mindennapi nehézségei mellett, sok egyetemi oktató kreatív, előremutató és a diákok elismerését kiváltó fejlesztésbe kezdett, ami a következő tanévekben segítségünkre lehet. Emiatt ebben az évben is díjazni kívánjuk a digitális újítókat.

A díj célja:

A digitális oktatás fejlesztésében résztvevő oktatók elismerése méltó módon zárhatja le ezt a tanévet, és adhat új lendületet a fejlesztésre.

Kik jelölhetnek?

Csak GTK-s hallgatók szaktól, képzési szinttől, tagozattól és a képzés nyelvétől függetlenül.

Kit jelölhetek?

GTK-s és nem GTK-s oktatóikat (óraadók és PhD-hallgatók is beletartoznak).

Hogyan tudom leadni a jelölésemet?

A jelölt oktató nevének megadása, valamint rövid szöveges indoklás az online kérdőíven keresztül!

Jelölési időszak:

2021. május 21. - június 6.