Arany DIO - eredmények

Arany DIO Díjban részesült 10 oktató

2021. július 13.

A 2020-as tanév pandémiás helyzete nem csak az egyetemek kényszerű bezárását hozta magával, hanem felgyorsult a felsőoktatás digitális ökoszisztémájának megszilárdulása is.

A 2020/2021-es tanévben az online oktatás már szinte megszokottá vált, azonban új kihívásokat és új fejlesztési ötleteket is hozott magával. A digitális oktatás kétségkívüli mindennapi nehézségei mellett sok egyetemi oktató kreatív, előremutató és a diákok elismerését kiváltó fejlesztésbe kezdett.

A 2020/21. tanév Arany DIO díjra érdemes jelöléseket a magyar és az angol nyelvű képzések hallgatói anonim formában, indoklással együtt adhatták le 2021. május 21 és június 6 között. Összesen 65 javaslat érkezett, melynek eredményeként 21 oktató került be a jelöltek közé.

A Távoktatás-fejlesztési Bizottság 2020/21. tanév GTK Arany DIO díj nyerteseit a következők szerint javasolja:

Nyertesek

Dr. Prónay Szabolcs

Dr. Udvari Beáta

Dr. Nagy Benedek

Feltörekvő

Dr. Kiss Gábor Dávid

Csapatdíj

Farkas Tamás, Kálmán Melitta, Mátó Ágnes

A legjobb online

atmoszféra/attrakció díj

Dr. Pusztai-Varga Ildikó

A legjobb nem GTK-s oktató

Hohl Zsuzsanna

A legjobb nem GTK-s oktató

Kunos Ádám

Gratulálunk munkájukhoz és az elismeréshez!