Diplomaosztó 2016

2016. január 18.

Tudnivalók a diplomaosztóról

A BA alapképzéseken végzett hallgatók diplomáinak ünnepélyes átadására 2016. január 22-én (pénteken) 11.00 órakor kerül sor az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.).

A 11:00-kor avatandó jelölteknek pontosan 9.30 órakor kell megjelenni az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.).

Tájékoztató és próba: 9.30-tól. Pontos megjelenésére feltétlenül számítunk!

Vendégek helyfoglalása: 10.30 órától

Tájékoztatjuk, hogy a diplomaátadás zavartalan lebonyolítása érdekében amatőr fényképészek, videósok a színpadra nem mehetnek fel. Hivatásos fényképész minden végzett hallgatóról készít fényképet.

Amennyiben a diploma átadó ünnepségen nem tud megjelenni, szíveskedjék a jelentkezési lapon nyilatkozni az oklevél átvételének módjáról! A diplomák postázását a diplomaosztó ünnepséget követő héten kezdjük meg. Személyes átvételre szintén 2016. január 26. után lesz lehetőség, munkanapokon 10 és 12 óra között a Tanulmányi Irodában. Meghatalmazott által történő átvétel esetén a meghatalmazásnak tartalmaznia kell a két tanú adatait (név, lakcím, személyi igazolvány szám, aláírás).