eco1.nap

Indul a negyedik felvonás

2015. július 14.

Idén negyedik alkalommal startol az EcoCamp a szegedi Gazdaságtudományi Karon.

2015. július 13-án ismét megtelt az aula a gazdaságtudomány iránt érdeklődő fiatal közgazdászjelöltekkel. Igaz, ők még a középiskola padjait koptatják, viszont valakiben talán most érik meg a gondolat: „Közgazdász szeretnék lenni!”

Az EcoCamp egy egész hetet kitöltő nyári tábor, ahol a gimnazisták megtudhatják, mi is folyik a felsőoktatásban, milyen témákat tanulnak a közgazdász hallgatók, egyáltalán milyen egyetemistának lenni. Emellett a tábor egyik fő célja a fiatalok pénzügyi kultúrájának fejlesztése.

A hétfői nap még az ismerkedés jegyében telt, játékokkal, feladatokkal múlatták az időt a táborozók. A délelőtti regisztrációt és a megnyitót egy csapatépítő tréning követte, ahol többek között össze kellet szedniük a résztvevőknek, mit várnak a tábortól. A szervező team mindent megtesz annak érdekében, hogy felejthetetlen táborélményt nyújtson a középiskolásoknak: az esti városi vetélkedő során Szeged városában több helyen is megfordultak a csapatok, akiknek – a történet szerint- a világ megmentése érdekében egy titkos recept összetevőit kellet kideríteni. Ezúton is gratulálunk mindegyik csapatnak, hiszen sikeresen teljesítették a feladatot!

Galéria:

EcoCamp 4.0 hétfő