ecocamp4-3nap

Econventio, esti vetélkedő, ’El ne tévedjünk a labirintusban’ és persze EcoCamp

2015. július 16.

A szerdai nap.

Csupa E betűvel volt tele a szerdai nap az EcoCamp táborban. Az Gazdaságtudományi Kar 101-es terme pedig érdeklődő tekintetekkel. Kiss Gábor Dávid előadása után, az Econvencio Kerekasztal Közhasznú Egyesület csapata következett. Ebben a délelőtti körben a pénzügyi tudatosság kapta a főszerepet. Tételesen megnézték a diákok, hogy mire mit költenek az emberek, beleértve saját magukat is, és hogy ezek mögött milyen gazdasági fogalmak, elgondolások állnak.

Majd az ebédszünet végeztével buszra szállva Ópusztaszerre vették az irányt, és személyesen is megtapasztalhatták, hogy milyen az, amikor az ember fia/lánya nem látja a kiutat, ugyanis egy labirintusból kellet kiverekedni magukat. Itt szeretnénk megnyugtatni az érdeklődőket, hogy mindenki sikeresen kijutott az útvesztőből, és a számlaszámháború után visszautazott Szegedre.

Este sem volt megállás, hiszen egy vetélkedővel készültek a tábor szervezői. Honfoglaló, Activity, logikai feladatok - a középiskolásokon nem lehetett kifogni. A csapatok, igaz nagyon fáradtan, de annál sikeresebben helytálltak az est folyamán is!

Galéria:

EcoCamp 4.0 szerda