5.nap-ecocamp1170x430

EcoCamp 5. nap – Vállalkozzunk!

2015. július 17.

Elérkezett a tábor utolsó napja. A résztvevők a héten megszerzett tudást egy összetett játékban kamatoztathatták a délelőtt folyamán.

A Vállalkozzunk! nevű játékban a diákoknak csapatokban kellett különböző üzleti problémákat megoldani, így bepillanthattak, hogyan is működik egy vállalkozás, megtapasztalhatták, hogyan is kell másokkal együttműködve sikeresen működtetni egy szerveztet. A csapatok teljesítményét háromtagú zsűri értékelte, amelyben két oktató, Dr. Kosztopulosz Andreász és Dr. Imreh Szabolcs mellett egy hallgató, Kálmán Melitta foglalt helyet.

A délutáni és az esti programok kevésbé igényeltek vállalkozó szellemet a diákoktól, ebéd után szabad programjuk volt estig. Kikapcsolódhattak, jobban megismerhették egymást és még egy kicsit élvezhették egymás társaságát a másnapi hazaindulás előtt. Este egy kellemes és baráti hangulatú vacsora mellett Dr. Kovács Péter lezárta a negyedik EcoCamp tábort. A tábor eredményeinek összefoglalása után a szervező csapat egy kis meglepetéssel kedveskedett a résztvevőknek.

Galéria:

EcoCamp4_péntek

A tábor résztvevőit jövőre is várjuk az ötödik EcoCamp táborban, a sikeres felvételi után pedig hallgatóként a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán!