SUSI 2021

Studies of the US Institute for Scholars 2021 - Business and Economy, Fulbright ösztöndíjas program

A programot júliusban, online formában rendezték meg, amelyen karunk oktatója is képviseltette magát.

Magyarország delegáltjaként oktatónk, Dr. Kéri Anita vett részt a háromhetes online eseményen, ahol a University of Massachusetts, Harvard és MIT oktatóitól tanulhatott és fejleszthette tovább tudását, a több mint 15 különböző ország küldöttjével együtt.

A programhoz csatlakozók podcastokat és blogposztokat készítettek, kijelölt mentorok segítették a személyes fejlődésüket, valamint kutatói és oktatói kapcsolatokra tettek szert a világ minden tájáról. A résztvevőkre egy kéthetes személyes látogatás is vár Bostonba, amint ezt a koronavírus helyzet lehetővé teszi.

Blogposzt megtekinthető itt.

Podcast meghallgatható itt.

Leginnovatívabb kutatómunka

Az SZTE Innovációs Díj 2021-es pályázatán, a „Leginnovatívabb kutatómunka a bölcsészettudományok és társadalomtudományok területén” kategória díjazottjai között szerepelnek oktatóink.

Friss hírek
2021. június 15.