GTK 2022. December

2022. december 30.

Megrendülten tudatjuk, hogy kollégánk, barátunk és tanárunk, Dr. Mozsár Ferenc a Közgazdaságtani és Gazdaságfejlesztési Intézet egyetemi docense, 2022. december 30-án, 65 évesen, tragikus hirtelenséggel elhunyt.

2022. december 19.

Középiskola után nálunk képzeled el a jövődet? Akkor felsőoktatási szakképzéseink vagy alapképzéseink Neked szólnak!

2022. december 19.

Jelentkezz február 15-ig a szeptemberben induló MESTERKÉPZÉSEINK egyikére és szerezz piacképes képesítést nálunk!

2022. december 13.

A PwC által megrendezett számviteli esetmegoldó (Accounting Challenge – PwC) versenyen több hallgatónk is megmérette magát.

2022. december 13.

December 8-án 10 órától rendeztük meg a Tudományos Diákköri Konferencia (TDK) helyi fordulóját a GTK főépületében.

2022. december 05.

Magyarország legjobb egyeteme lett a Szegedi Tudományegyetem az oktatók kiválósága alapján a HVG friss felsőoktatási rangsorában. Az összesített rangsorban második helyen végzett az SZTE a magyar intézmények között, ezzel egyúttal a legjobb fővároson kívüli intézmény.

2022. december 01.

Falusi turizmus tárgy keretében november 18-án a hallgatók két falusi vendégfogadással foglalkozó szállásadót kerestek fel Dr. Glózik Klára, a kurzus oktatójának kíséretében Ásotthalmon.

Mesterképzések az SZTE GTK-n