GTK 2021. Augusztus

2021. augusztus 30.

Az SZTE GTK oktatói és hallgatói részt vettek az augusztus 24-25 között online formában megrendezett Poszttraumás marketing: virtualitás és realitás című EMOK Nemzetközi konferencián.

2021. augusztus 25.

A Pénzügyminisztérium támogatásával, az Okosan a pénzzel program keretében, a GTK oktatóinak közreműködésével, szeptembertől egy új kurzus várja a szegedi egyetemistákat.

2021. augusztus 09.

Jelentkezz az SZTE Gazdaságtudományi Kar szakirányú továbbképzéseire augusztus 25-ig és indítsd velünk a szeptembert!

2021. július 29.

A Gazdaságtudományi Kar számára kiemelt fontosságú a gyakorlatorientált képzések biztosítása, így számos vállalati partnerünkkel működünk együtt az oktatás során.

Hetesi Erzsébet

Egy Tolna megyei pici faluban, Majoson születtem, de Baranyában, Mágocson nőttem fel, ott jártam általános iskolába, majd miután megnyertem egy megyei matematika versenyt, középiskolás koromban Pécsre kerültem matematika-fizika tagozatra.