GTK 2015. Október

2015. november 03.

Október 13-14-én tudományos konferenciát rendezett a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara és a Magyar Tudományos Akadémia Szegedi Akadémiai Bizottságának Gazdaságtudományi Szakbizottsága a szegedi regionális versenyképességi kutatások 15 éves jubileuma alkalmából.

2015. október 30.

2015. november 2-5. között a Központi Statisztikai Hivatal Szegedi főosztálya, a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, az Erste Bank, a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a Szeged ÁRKÁD Bevásárlóközpont közösen Takarékosság hete rendezvénysorozatot szervez.

2015. október 30.

2015. október 29-én került megrendezésre a Szegedi Tudományegyetem Tehetségpontja által meghirdetett Prezentációs Verseny.

2015. október 29.

November 5-én, a Kis- és Középvállalkozások Hete alkalmából „Vállalkozni a válság ideje alatt és azt követően?! Igen, lehet! Megmutatjuk mások ezt hogyan csinálták!” címmel a Példakép Alapítvánnyal és a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karával közösen 2015. november 5-én 14 órai kezdettel ismét közös eseményt szervezünk a Kamarai Székházban (Szeged, Párizsi krt. 8-12.).

2015. október 27.

2015. október 26.

A Marketing klub október 21-én elindította legújabb programsorozatát, amely a Marketinges lettem GTK-s diplomával címet kapta. Az első klubest vendégei Ádám Zsuzsa és Rigó Kitti voltak.

2015. október 21.

Üzleti szolgáltató központok, vagyis Shared Service Centerek Szegedre települését segíti elő az önkormányzat és a Szegedi Tudományegyetem közös együttműködésében most indított program. Az egyik cél a gazdaságélénkítés, a másik a magasan képzett, SZTE-n végzett diplomások Szegeden tartása.

2015. október 20.

2016 februárjában is indulnak államilag finanszírozott mesterképzések a GTK-n. A legfontosabb kérdésekre itt találod a választ! Többre vagy kíváncsi? Várunk 2015. október 28-án 18 órakor a mesterképzések nyílt napjára az Aulába (Kálvária sgt. 1.).

2015. október 19.

Szeretnéd megmérettetni magad és bizonyítani talpraesettséged egy valódi probléma megoldásában, a Központi Statisztikai Hivatal szakértői körében?

2015. október 16.

Mondja el véleményét felsőoktatási intézményéről és jövőbeli munkáltatójáról!

2015. október 13.

2015. október 21-én SSC Career@Szeged programja várja mindazokat, akik tudni szeretnék, hogy az üzleti szolgáltató központok milyen karrier lehetőséget tartogatnak számukra.

2015. október 08.

A Szegedi Tudományegyetem Tehetségpontja tudományos prezentációs versenyt hirdet mindazok számára, akik tehetséget és kedvet éreznek magukban ahhoz, hogy egy tudományos problémát a közönség számára érthetően, a modern prezentációs eszközök segítségével bemutassanak.

2015. október 06.

Gébert Judit – „Helyi gazdaságfejlesztés a képességszemlélet alapján” –című doktori értekezésének vitájára október 1-jén került sor a MTA Szegedi Területi Bizottság székházában