GTK 2017. Január

2017. január 25.
2017. január 23.

2017. január 20-án az előírt feltételek szabályszerű teljesítése után 73 jelölt diplomájának átadására került sor a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

2017. január 17.

2017. január 12-én Dr. Kovács Péter habilitációs előadásait hallhatták Szegeden az érdeklődők.

2017. január 17.

A 2017-es évben is megrendezésre kerül az ISI (International Statistical Institute) ISLP projektjének statisztikai poszter készítő versenye, melynek hazai fordulóját a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara, a Központi Statisztikai Hivatal és Magyar Statisztikai Társaság szervezi.

2017. január 11.
2017. január 05.

A szegedi egyetemen 16 éve működik a Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány, melynek célja a kiemelkedő tanulmányi és tudományos eredményekkel rendelkező egyetemi hallgatók anyagi támogatása ösztöndíjak által.

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.