GTK 2022. Július

2023. augusztus 01.

Nem sikerült bekerülnöd a megjelölt szakokra? Esetleg csak mostanra fogalmazódott meg benned a gondolat, hogy kipróbálnád milyen az élet egyetemistaként? Ne csüggedj, még mindig nem késő! Jelentkezz hozzánk pótfelvételi eljárás keretében és legyél Te a jövő közgazdásza!

2022. július 29.

Két év kihagyás után, immár kilencedik alkalommal újra megnyitotta kapuit az SZTE Gazdaságtudományi Kar EcoCamp tehetséggondozó tábora, ahol a középiskolás diákok játékos, interaktív formában bővíthetik gazdasági ismereteiket.

2022. július 25.

Jelentkezz az SZTE Gazdaságtudományi Kar szakirányú továbbképzéseire augusztus 29-ig,indítsd velünk a szeptembert és szerezz közgazdász képesítést végzettséged mellé!

2022. július 13.

2022. július 8-án 355 új közgazdász jelölt diplomájára tett javaslatot az SZTE Gazdaságtudományi Kar Ünnepi Kari Tanácsa. Közülük 246-an vettek részt a Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében megrendezett átadó ünnepségen.

2022. július 06.

A hagyományt követve idén is meghirdetésre került a SZTE Innovációs Díj Pályázat.

2022. július 05.

A legjobb magyar egyetemként végzett a Szegedi Tudományegyetem a Quacquarelli Symonds (QS) idei világranglistáján is. A szegedi intézmény kiemelkedő hazai és nemzetközi oktatási, kutatási, művészeti teljesítményéről tanúskodik, hogy a jelentősen bővülő mezőnyben is megőrizte 551-560. helyezését.