GTK 2022. Április

2022. április 28.

Abban ugye egyetértünk, hogy pénzügyei mindenkinek vannak? És az ideális az, ha ért is hozzá?

2022. április 27.

Miért szeretik annyira a GTK-t a szegedi közgazdászok? Miért érdemes az első helyen megjelölni Karunkat? Kezdésként olvasd el rövid összefoglalónkat! :)

2022. április 22.

A Szegedi Tudományegyetem Junior Akadémia, a Gazdaságtudományi Kar és a szegedi Ezabeszéd Toastmasters Retorika Klub 2022 tavaszán megrendezi az SZTE-PREZILIMPIA versenyt.

2022. április 21.

A Deutsch.Karriere.Erfolg. kampány keretében került megrendezésre 2022. március 28. – április 2. között a Wunderbar Fesztivál – A német nyelv hete, amihez a GTK három programmal és egy meglepetés videóval is csatlakozott.

2022. április 20.

Meghívó nyilvános előadásra a Menedzsment kurzus keretében.

2022. április 19.

Get a front row experience: participate in a trial interview where you can test your knowledge and English skills in a real interview situation with an immediate and valuable feedback.

2022. április 14.

Április 18-ig tudtok jelentkezni a TDK (Tudományos Diákköri Konferencia) tavasszal megrendezett kari fordulójára.

2022. április 05.

Az SZTE ÁJTK Nemzetközi és Regionális Tanulmányok Intézete által működtetett EUROPE DIRECT Szeged európai uniós információs iroda következő Integrációs klub rendezvényén ad elő oktatónk.