GTK 2016. Április

2016. április 22.

2016. április 19-én a Generali Biztosító Zrt. képviselői kétórás Karrier Órát tartottak a Gazdaságtudományi Kar hallgatói számára.

2016. április 22.

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2016. szeptemberében induló doktori (Ph.D.) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 4 éves képzésre.

2016. április 21.

2016. április 19-én ünnepélyes keretek között vehette át a kar képviseletében Dr. Pusztai-Varga Ildikó és Dr. Prónay Szabolcs a Felsőoktatás Nemzetközi Fejlesztéséért Díj második helyezéséért járó oklevelet és plakettet.

2016. április 21.

2016 áprilisában újra nemzetközi PhD workshopot szervezett a Közgazdaságtani Doktori Iskola a Magyar Regionális Tudományi Társaság és az MTA Szegedi Területi Bizottsága közreműködésével.

2016. április 19.

A Marketing Klub csapata idén is megszervezte a már legendásnak számító Marketing Kirándulást

2016. április 19.

A GTK Kálvária sugárúti épületének aulájában egy igen érdekes kiállítást tekinthetnek meg az arra járók.

2016. április 15.

Idén is együtt sportoltak és szórakoztak a közgazdÁSZOK és a jogÁSZOK az április 6-án megrendezett ÁSZ-Napon!

2016. április 12.

Térinformatika közgazdászoknak – ingyenes gyakorlati képzés az SZTE GTK hallgatóinak

2016. április 11.

Előadások, workshopok és PhD konferencia.

2016. április 04.

Magyarország második leggazdagabb embere, Bige László osztotta meg a hallgatósággal tanácsait.

2016. április 04.

A korábbi évek sikerén felbuzdulva idén immár ötödik alkalommal is megrendezzük az EcoCamp tehetséggondozó tábort középiskolai hallgatók számára.

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.