SZTE GTK Hírarchívum

[1] 2 3
2021. november 25.

Nagy öröm számunkra, hogy karunk két oktatója, Prof. Dr. Lengyel Imre és Dr. Révész Balázs kitüntetésben részesültek az idei OTDT ünnepségén.

2021. november 24.

A Miskolci Egyetem, Marketing és Turizmus Intézete 7. alkalommal rendezi meg a Városmarketing Versenyt, mely egy csapatverseny a határon inneni és túli magyar egyetemisták számára.

2021. november 24.

2021. szeptember 14.

Idén is csatlakozik Karunk a Kutatók éjszakája rendezvénysorozathoz. Szeptember 24-én 18:00-tól 12 program közül választhatnak az épületbe érkezők.

[1] 2 3

Hetesi Erzsébet

Egy Tolna megyei pici faluban, Majoson születtem, de Baranyában, Mágocson nőttem fel, ott jártam általános iskolába, majd miután megnyertem egy megyei matematika versenyt, középiskolás koromban Pécsre kerültem matematika-fizika tagozatra.