GTK 2023. Március

2023. március 27.

Niedermüller Gábor, a Novotel Szeged szállodaigazgatója, és a Turizmus-vendéglátás angol nyelvű képzésünk oktatója nyerte el az Év Fiatal Szállodása 2022 címet.

2023. március 23.

Márciusban 4 mesterszakos hallgató kapott lehetőséget, hogy az Erasmus+ vegyes intezív programján (Blended Intensive Program – BIP) részt vegyenek a leóni egyetemen, Spanyolországban.

2023. március 22.

Prof. Dr. Pusztai Bertalan egyetemi tanár "A helyi kultúra szerepe európai periférikus lokalitások önképének konstrukciójában" című munkájával Magyar Tudományos Akadémia doktori címet kapott, amely a legmagasabb tudományos fokozat Magyarországon.

2023. március 21.

Nemzetközi publikációs sikert értek el Karunk oktatói.

2023. március 16.

A Turizmus-vendéglátás szakos hallgatók az angol nyelvű tanrendi kurzus keretein belül a WSET Level 2 Award in Wines globálisan elismert középfokú borismereti végzettséget szerezhetnek.

2023. március 14.

Az alábbi követelményeket az SZTE GTK Kari Tanácsa a 2023. február 23-i ülésén tárgyalta és fogadta el. A követelmények az elfogadás napjától érvényesek minden, az SZTE GTK-n hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató számára.

2023. március 13.

Are you Master student who is curious, open-minded student, self-motivated and not afraid to leave your comfort zone to experience new challenges?

2023. március 01.

Biztosan sokan hallottatok már a Proko Travel utazási irodáról és valószínűleg sokatok utazott is már velük a világ valamely tájára. Egy biztos: akik részt vettek egyszer egy általuk szervezett úton, azok másodszorra is őket választják majd!