GTK 2020. Április

2020. április 28.
2020. április 23.

Az egyetemen nagy hagyománya van a különböző hallgatói rendezvényeknek, amelyeket a jelenlegi helyzetben nem lehet megtartani. Egyes események olyan népszerűségnek örvendenek, amelyek már átlépik a kari kereteket és több Kar részvételével kerülnek megrendezésre, mint például a Gazdaságtudományi Kar, valamint az Állam- és Jogtudományi Kar hallgatói számára megrendezett ÁSZ-Nap, ami a két kar sportnapja.

Diploma nyelvvizsga hiányában?
2020. április 08.

A napokban megjelent hírek szerint a vészhelyzetre tekintettel átmenetileg nyelvvizsga hiányában is kiadhatók lesznek a diplomák. Az érintettek köréről, valamint a szükséges teendőkről csak az erre vonatkozó jogszabály megjelenése után tudunk pontos tájékoztatást adni. Addig is megértésüket és türelmüket kérjük!

Dr. Kovács Péter
dékán

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.