GTK 2018. Április

2018. április 25.

2018. április 17-én a Magyar Közgazdasági Társaság Csongrád Megyei Szervezete vendége volt Gábor Tamás, a Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft. kockázatelemző szakértője.

2018. április 24.

A 2018. március 1-jén délelőtt sikeresen megtartott „A feltörekvő donorok szerepe a nemzetközi fejlesztési együttműködésben” című tantárgyi előadás, és „A nemzetközi fejlesztési együttműködés átalakulása: új szereplők, új típusú támogatások” című tudományos előadás alapján a Bíráló Bizottság mindkét esetben 100%-os minősítéssel javasolta Dr. Udvari Beáta egyetemi adjunktus részére a „habilitált doktor” cím odaítélését.

2018. április 24.

Április 18-án megrendezett ÁSZ-nap a közgazdÁSZok és a jogÁSZok tradicionálisnak számító sport napja.

2018. április 24.

Újra a GTK hallgatója nyerte az egyetemi fordulót

2018. április 18.
2018. április 17.

Csatlakozz próba kiválasztási napunkhoz és éld át, milyen az interjú-folyamat a BP-nél!

2018. április 17.

A Magyar Államkincstár Csongrád Megyei Igazgatóság felvételt hirdet értékpapír-forgalmazási referens munkakör határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony keretében történő betöltésére

2018. április 16.

2018. április 9. és 13. között fogadta külföldi partnereit a Gazdaságtudományi Kar

2018. április 09.

Az SZTE Marketing Klub tavaszi félévét március 22-i klubestjével nyitotta meg, ahol olyan vállalkozások szakembereit láthattuk vendégül, amelyek meghatározó szerepet töltenek be nemcsak Szeged, hanem országos vonatkozásban is marketing területen. Az előadás témája: „Be smart, be different” – avagy milyen kihívásokkal kell szembenéznie egy marketingesnek.

2018. április 06.

A Prezilimpiával egy időben az egyetemi Prezentációs Technikák verseny kari fordulóján is megméretteték magukat a GTK hallgatói.

2018. április 04.

A Gazdálkodási és Tudományos Társaságok Szövetsége (GTTSZ) és a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara tisztelettel meghívja Önt a „Hogyan tovább Magyarország az Európai Unióban, a globális világban?” című előadás- és vitasorozat százharmincnyolcadik konferenciájára.

2018. április 03.

A három szegedi hétvége során egymásra épülő tréningeken, a kezdő szinttől egészen versenyekre felkészítő CASEen Állsz? programokon vehetnek részt a szegedi GTK hallgatói.

2018. április 03.

300 életet mentenének meg az SZTE polgárai

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.