10. nemzetközi hét a GTK-n

2018. április 9. és 13. között fogadta külföldi partnereit a Gazdaságtudományi Kar

Megkezdődött a 10. Nemzetközi hét a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán. A tízedik alkalommal megrendezett, egyhetes rendezvénysorozatra 37 külföldi oktató és projektegyeztetéseket koordináló kolléga érkezett 29 vendéghallgató kíséretében.

A partneregyetemek képviselői workshopokon és krediteket érő mini kurzusokon vettek részt. A 18 kurzus nyitva állt a szegedi GTK hallgatóinak is, így összesen 107 leendő európai közgazdásznak volt lehetősége a 18 témát feldolgozó, angol nyelvű órákon való részvételre.

A program koordinálásban a szervezők mellett 13 fős hallgatói mentorcsapat is részt vett, a GTK magyar és külföldi hallgatói segítették a vendégek tájékozódását. A népes delegációt a szakmai programokon túl közösségi programok is várták, többek között szegedi városnéző séta és e-sport est.

2020. február 10-én 15:00 órakor a Kálvária sugárúti épület 004-es termében TDK tájékoztatót tartunk a 2020 tavaszi féléves ütemezésről és jelentkezésről.