GTK 2019. December

2019. december 20.

2019. november 21-én a József Attila Tanulmányi és Információs Központ teljesen futurisztikus megjelenést öltött a SzeBITnek (Szeged Business & IT rendezvénysorozat) köszönhetően.

2019. december 20.

A világ egyetemeinek mindössze 10 százaléka tagja a European Foundation for Management Development (EFMD) nemzetközi non-profit szervezetnek, melynek alapvető célja a gazdaságtudományi képzések folyamatos fejlesztése és minőségbiztosítása, valamint társadalmilag felelős vezetők és közgazdászok képzése.

2019. december 20.

Számos magyar város után végre Szegeden is megrendezték az első TEDx konferenciát „Okosan Kapcsolódó Világ” címmel. A rendezvénynek, amelyen az SZTE Gazdaságtudományi Kar oktatói is előadást tartottak, a szegedi Ifjúsági Ház adott otthont 2019. október 5-én.

2019. december 02.

A rendkívül sikeres SZTE véradások után Mikulás előtt is segíteni hívják az egyetemi polgárokat: december 5-én 9 és 17 óra között várnak minden jelenlegi és leendő véradót az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központba.

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.