GTK 2015. Február

2015. február 23.

Mellár Tamás a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar professzora február 19-én tartott előadást Az Anti-equilibriumtól az ágens alapú modellezésig, a piaci rendszer Kornai–féle kritikájának aktualitása címmel.

2015. február 23.

Február 19-én, pénteken már a hatodik alkalommal adták át a vállalati és a GTK Tehetsége ösztöndíjakat a Gazdaságtudományi Karon. Jelenleg 103 hallgató tanul ösztöndíjasként a GTK-n, és 19 vállalat támogat ösztöndíjasokat. 13 hallgatónak minden alkalommal sikerült megtartania ösztöndíját a tanulmányai megkezdése óta.

2015. február 17.

Baráth Lajos tartott előadást a szegedi Gazdaságtudományi Karon február 12-én.

2015. február 16.

A Móra Ferenc Szakkollégium Közgazdász tagozata 2015. március 6-án konferenciát szervez.

2015. február 11.
A tavalyi nagysikerű előadássorozat után idén is hétről hétre hallhatunk színvonalas és élvezetes előadásokat.
2015. február 11.

Új irányok a vállalkozóvá válás elősegítésében az SZTE GTK-án.

2015. február 10.

Hétfőn este megtelt az Aula mesterképzéseink iránt érdeklődő hallgatókkal.

2015. február 05.

Az ország legrangosabb üzleti esettanulmány versenyén tizenhatodik éve vesznek részt a 15 legjobb hazai és határon túli üzleti képzést nyújtó egyetemének csapatai. Idén először az SZTE GTK csapatát belső fordulón választjuk ki.

2015. február 04.

A Felsőoktatási Törvény szellemében az SZTE Gazdaságtudományi Kara (továbbiakban: GTK) demonstrátori pályázatot hirdet a 2014/2015. tanév II. félévére, hogy ezáltal a Kar oktató-nevelő munkájába bevonja és felkészítse hivatásuk magas színvonalú művelésére az arra legalkalmasabb jelölteket.

2015. február 04.

Február 9-én a mesterszakot bemutató előadások várnak minden kedves érdeklődőt.

Hetesi Erzsébet

Egy Tolna megyei pici faluban, Majoson születtem, de Baranyában, Mágocson nőttem fel, ott jártam általános iskolába, majd miután megnyertem egy megyei matematika versenyt, középiskolás koromban Pécsre kerültem matematika-fizika tagozatra.