GTK 2020. Május

2020. május 26.

Keressük a legjobb online oktatót, aki nagyot alkotott az elmúlt hetekben. Ajánlásoddal segíts megtalálni a legjobb "digitális" tanárokat!

2020. május 18.

Az MSCI pénzügyi vállalat 2020. május 22-én tartja az immáron hagyományosnak mondható MSCI Open Dayt, azonban ezúttal online formában. Az elmúlt alkalmak sikerei után szeretnének alkalmat biztosítani a jelenlegi hallgatóknak is, hogy betekintést nyerhessenek a pénzügyi világba.

2020. május 18.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Hallgatói Önkormányzata kezdeményezte a Gazdaságtudományi Kar Év Oktatója Díj megalapítását.

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.