GTK 2021. Október

2021. október 25.

Az SZTE Gazdaságtudományi Kar az őszi félévben több középiskolába látogat el, hogy tájékoztassa a továbbtanulási lehetőségekről a felvételizőket.

2021. október 18.

Karunkon kiemelt hangsúlyt fordítunk a gyakorlatorientált oktatásra, éppen ezért számos kurzusunkon biztosítunk lehetőséget a hallgatóknak, hogy egy vállalat működésébe betekintést nyerjenek.

2021. október 12.

Szegeden születtem, azóta itt élek, ám már gyerekként is sokat utaztam Európában, és 15 évesen az USA-ba is eljutottam egy iskolai csereprogram keretében.

2021. október 11.

Dr. Kovács György szakcsoportvezető egyetemi docens, Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Pénzügytani Szakcsoport

2021. október 08.

Jelentkezz november 15-ig a februárban induló MESTERKÉPZÉSEINK egyikére és szerezz piacképes képesítést nálunk!

2021. október 04.

A Közgazdaságtani és Gazdaságfejlesztési Intézetünk oktatója, Dr. Vida György részt vett a Modern Geográfia című folyóirat 15. évfordulójára szervezett jubileumi konferencián.

2021. szeptember 14.

Idén is csatlakozik Karunk a Kutatók éjszakája rendezvénysorozathoz. Szeptember 24-én 18:00-tól 12 program közül választhatnak az épületbe érkezők.