GTK 2019. Március

2019. március 29.

2019. április 8-án 5 órakor nyílik a Nem nagyon bírjuk egymást a falakkal című kiállítás szegedi állomása. A helyszín akadálymentes! A kiállítás április 26-ig tekinthető meg.

2019. március 27.
2019. március 26.

Az Alapítvány rendszeresen biztosít ösztöndíjat a GTK-s hallgatók számára.

2019. március 22.

2019. március 7-én Dr. Prónay Szabolcs sikeresen tartotta meg A szükséglet-kielégítés újraértelmezése napjaink fogyasztói magatartás trendjeinek tükrében című tantermi előadását, valamint Az egyetemi technológiák értékesítésének marketing kihívásai című tudományos előadását. Az előadások alapján a Bíráló Bizottság a habilitált doktor cím odaítélését javasolta Dr. Prónay Szabolcs részére.

2019. március 22.

Egy nap a prezentációs jegyében – 2019. március 20-án került sor a GTK aulájában az SZTE Prezentációs Technikák és a Prezilimpia kari fordulójára.

2019. március 01.

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.