Friss hírek

2019. november 14.

MSCI is organizing an Open Day event on the 27th November. In this event participants will have an exclusive opportunity to take an office tour, meet some representatives of main interest areas (analytics, data, technology, client coverage), and discuss career paths with them and with other colleagues.

2019. október 28.

Ebben az évben Dr. Elekes Zoltán, az SZTE GTK adjunktusa nyerte el a Magyar Regionális Tudományi Társaság (MRTT) által alapított Kiváló Ifjú Regionalista Díjat. A díjat Prof. Dr. Gál Zoltán, az MRTT elnöke adta át október 11-én Sopronban, a társaság XVII. vándorgyűlésén.

2019. október 21.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar marketing asszisztensi pozíciót hirdet nappali tagozatos hallgatók számára. A leendő munkatárs feladata a kari marketing tevékenységben (például kari kommunikáció, beiskolázási kampány, egyetemi rendezvények stb.) aktívan részt venni.

2019. szeptember 26.

Az első Közgazdászok Viadala, ahol egy épületben 6 egyetem csapata versenyzik 20 órán át. Alvás nélkül, ez már önmagában is kihívás, de közben teljesíteni is kell. A tét félmillió forint.

MSCI