Friss hírek

2022. január 11.

A nagy múltra visszatekintő Országos Esettanulmány Verseny Magyarország legkiemelkedőbb esettanulmányi versenye, ahol a hallgatók egy komplex, valós vállalati problémára irányulómegoldásaikon keresztül mérik össze tudásukat.

2022. január 06.

Folytatnád közgazdász tanulmányaidat és elmélyítenéd tudásodat? Esetleg más területen szereztél alapszakos diplomát, ezért most azt szeretnéd megtudni mivel foglalkozik egy közgazdász?

2021. december 08.

A Karácsonyi Cipősdoboz akciót minden ünnepi időszak közeledtével a Baptista szeretetszolgálat szervezi. Az akció lényege, hogy együtt szebbé tegyük egy rászoruló karácsonyát, és egy cipősdobozt mindenféle jóval telitöltve és becsomagolva jutassunk el számukra a fa alá.

2021. november 09.

Egy Tolna megyei pici faluban, Majoson születtem, de Baranyában, Mágocson nőttem fel, ott jártam általános iskolába, majd miután megnyertem egy megyei matematika versenyt, középiskolás koromban Pécsre kerültem matematika-fizika tagozatra.

2021. október 12.

Szegeden születtem, azóta itt élek, ám már gyerekként is sokat utaztam Európában, és 15 évesen az USA-ba is eljutottam egy iskolai csereprogram keretében.

2021. október 11.

Dr. Kovács György szakcsoportvezető egyetemi docens, Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Pénzügytani Szakcsoport

XXIII. Országos Esettanulmány Verseny