Friss hírek

2020. június 26.

Július elsejétől – többek között – sor kerülhet külföldi kiküldetések elrendelésére és hivatalos külföldi delegációk fogadására, valamint engedéllyel lehetőség van zárt és nyílt helyen a 100 főnél több személy részvételével tervezett rendezvények megtartására is. A kollégiumok kivételével az egyetemi épületek július elsejétől szabadon látogathatók.

2020. április 29.
2020. március 11.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara mély fájdalommal tudatja, hogy PROF. DR. NAGY LAJOS, professor emeritus, a Közgazdaságtudomány doktora, a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának egykori dékánhelyettese, a Politikai Gazdaságtan, később Közgazdasági Tanszék tanszékvezetője, 2020. március 8-án, életének 94. évében eltávozott közülünk.

2020. március 02.

2020. február 28-án 16. alkalommal adott otthont ösztöndíjátadó ünnepségnek a Gazdaságtudományi Kar aulája. A kar és partnerei a 2019/2020-as tanév második szemeszterében 66 tehetséges hallgató tanulmányait támogatják részleges vagy teljes tandíjmérsékléssel.

2020. január 30.

2020. január 24-én a Szegedi Tudományegyetem közös doktori oklevélátadó ünnepség keretében, az oktatói és előadói képességük igazolása és tudományos teljesítményük elismeréseként 19-en habilitált doktori, a képzésük elvégzésével és a PhD disszertációjuk megvédésével 69-en PhD fokozatot szereztek.

szte_the_20202