Friss hírek

2020. március 11.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara mély fájdalommal tudatja, hogy PROF. DR. NAGY LAJOS, professor emeritus, a Közgazdaságtudomány doktora, a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karának egykori dékánhelyettese, a Politikai Gazdaságtan, később Közgazdasági Tanszék tanszékvezetője, 2020. március 8-án, életének 94. évében eltávozott közülünk.

2020. március 02.

2020. február 28-án 16. alkalommal adott otthont ösztöndíjátadó ünnepségnek a Gazdaságtudományi Kar aulája. A kar és partnerei a 2019/2020-as tanév második szemeszterében 66 tehetséges hallgató tanulmányait támogatják részleges vagy teljes tandíjmérsékléssel.

2020. január 30.

2020. január 24-én a Szegedi Tudományegyetem közös doktori oklevélátadó ünnepség keretében, az oktatói és előadói képességük igazolása és tudományos teljesítményük elismeréseként 19-en habilitált doktori, a képzésük elvégzésével és a PhD disszertációjuk megvédésével 69-en PhD fokozatot szereztek.