Fedezd fel!

2020. február 05.

Összefoglaló a Pénzügyek és Nemzetközi Gazdasági Kapcsolatok Intézete által készített elemzésekről.

2018. szeptember 28.

Okos összefogással a fenntartható közlekedésért. A projekt célja innovatív közlekedésszervezési megoldások kidolgozása Szegeden.

2018. május 29.

A GTK hallgatói a Somogyi-könyvtár projektjében

2017. szeptember 26.

Gondolkodsz rajta, de nehéz elszánnod magad? Itt az ideje első kézből informálódni! Ebben a rovatban a GTK Erasmus ösztöndíjas hallgatói számolnak be kalandjaikról.

2018. február 02.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán gyakorlatias oktatási módszerrel tettek kísérletet a vállalkozóvá válás ösztönzésére különböző tudományterületeken tanulmányokat folytató hallgatók körében.

2017. március 10.

"A kitartás, tisztesség, stabil értékrend nagyon fontos dolgok"

2017. október 16.

Beszélgetés Lengyel Imrével

XXIII. Országos Esettanulmány Verseny

A nagy múltra visszatekintő Országos Esettanulmány Verseny Magyarország legkiemelkedőbb esettanulmányi versenye, ahol a hallgatók egy komplex, valós vállalati problémára irányulómegoldásaikon keresztül mérik össze tudásukat.