GTK 2017. Május

2017. május 31.
2017. május 30.

Pályázati felhívás kollégiumi seniori feladatok ellátására és doktorandusz szálláshelyek elnyerésére

2017. május 18.

Lengyel Balázs az MTA Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpontban alapíthat Lendület „Agglomeráció és Társadalmi Kapcsolathálózatok” Kutatócsoportot.

2017. május 12.

2017 őszén új kurzus indul a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Karán a vállalkozói lét ösztönzésére, valamint hallgatói ötletek megvalósításának elősegítésére.

2017. május 09.

Kaszab Tamás élménybeszámolója a Corporaise és a Diák Menedzsment Bajnokságról – 2017. március 24.

2017. május 09.

Május 3-án együtt sportoltak és szórakoztak a Hattyas-sori Sportközpontban a jogÁSZOK és közgazdÁSZOK.

2017. május 09.

Újragondolták a trójai falovat és a hazugság felismeréséről is előadtak érthető és trendi módon az SZTE Tehetségpont megmérettetésén. A prezentációs technikák verseny döntőjét május 4-én tartották a szegedi IH Rendezvényközpontban, ahol a közönség is választhatott egy nyertest.

2017. május 08.

A logóról és a kulisszatitkokról bővebben olvashat az alábbi cikkben.

2017. május 04.

Az International Statistical Literacy Project Statisztikai Poszter készítő Verseny eredményhirdetése a GTK-n

2017. május 01.

Április 24-én az Aulában Dr. Kiss Gábor Dávid tartott tájékoztatót a doktori képzésről.

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.