GTK 2019. November

2019. november 25.

A China Law Society meghívására 2019. november 8-15. között Kínába utazott Dr. Görög Márta, az Állam- és Jogtudományi Kar dékánja, Dr. Kovács Péter, a Gazdaságtudományi kar dékánja, valamint Mohr Richárd, a Konfuciusz Intézet igazgatója.

2019. november 25.

Pályázat beadási határidő: 2019. december 15. 12:00 óra

2019. november 20.

Az SZTE Gazdaságtudományi Kara 20 éves jubileumának tiszteletére Társadalmi és Gazdasági Folyamatok elemzésének kérdései a XXI. században címmel szervezett nemzetközi konferenciát 2019. november 7. és 9. között.

2019. november 18.

A Tempus Közalapítvány 2019. november 7-én tartott "A tanulás rejtett színtere - Nemformális tanulási módszerek az Erasmus+ projektekben" című szakpolitikai szemináriumán karunk oktatója, Dr. Prónay Szabolcs beszélt a gamifikáció előnyeiről, illetve az ISGEE projektről.

2019. november 12.

Hagyományosan az Egyetem Napján adják át a Senator Honoris Causa és a Doctor Honoris Causa Kitüntető Címeket, a Pro Universitate-, a Klebelsberg Kunó-, a Pro Laudanda Promotione-díjakat, valamint az Év Kutatója, az Év Fiatal Kutatója, a Kiváló PhD Témavezető, Pro Laudanda Elismerő Okleveleket és a Csengery János Emlékérmet.

Az SZTE GTK július 2-án rendezte volna meg a hagyománynak tekinthető diplomaosztó ünnepségét a József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A járványhelyzet azonban gátat szabott a rendezvénynek és a végzett közgazdászok méltó módon történő elbúcsúztatásának egyaránt.