Szakmai tanulmányút a Turizmusos hallgatóknak

Szakmai tanulmányúton vettek részt a Turizmus-vendéglátás alapszak másodéves hallgatói

„Falusi turizmus” tárgy keretében november 5-én a hallgatók két objektumot tekinthettek meg Dr. Glózik Klára, a kurzus oktatójának kíséretében.

A Homoki Lodge (Ruzsa), valamint a Majoros Tanya (Ásotthalom) valódi, kézzel fogható élményt nyújtott számunkra. Köszönet a tulajdonosoknak, Magyar Kittinek és dr. Majoros Zsuzsának a szívélyes vendéglátásért és szakmai bemutatóért, valamint a FATOSZ-nak a szervezésben nyújtott segítségéért!

Homoki_2Majoros_1Majoros_4

Hetesi Erzsébet

Egy Tolna megyei pici faluban, Majoson születtem, de Baranyában, Mágocson nőttem fel, ott jártam általános iskolába, majd miután megnyertem egy megyei matematika versenyt, középiskolás koromban Pécsre kerültem matematika-fizika tagozatra.