Statisztika_3.0_Fokuszban_az_adat_es_az_alkalmazas__1170_x_430_keppont

Statisztika 3.0: Fókuszban az adat és az alkalmazás

2024. március 06.
Szeretettel hívunk benneteket a következő diákköri eseményre, ahol a statisztika lesz a fókuszban, és az órákon elsajátított ismeretek gyakorlatias alkalmazását vesszük górcső alá!

Ez alkalommal két kiváló előadóval, Bodó Regina-val és Rácz Tamás-sal, beszélgetünk arról, hogyan lehet a statisztika elméletét gyakorlatba átültetni, és hogyan alkalmazhatók az órákon tanult módszerek valós élethelyzetekben, vagy akár TDK- akár szakdolgozatokban.

Fedezd fel a statisztika izgalmas világát és a gyakorlatias alkalmazás lehetőségeit az űrkutatástól a piaci trendekig, és minden közte lévő területen! Az eseményre a középiskolásokat is szívesen látjuk.
Ne maradj le erről a különleges eseményről, és csatlakozz hozzánk március 13-án az KO Aulában!

Időpont: 2024. március 13., 16:00-17:00

Helyszín: KO Aula

A program a NTP-HHTDK-2023 projekt keretében kerül megvalósításra.