Szakkorok hir

Szerezz plusz 15 pontot a felvételin! - GTK Szakkörök

2024. január 15.

A Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar szakkörökkel várja az érdeklődő diákokat. Jelentkezz Te is!

Ezek a szakkörök a Gazdaságtudományi Kar termeiben, havonta átlagosan egy hétvégi 3-4 órás programok egy téma köré fűzve. A szakkörök interaktívak és minden középiskolás számára nyitottak. A teljesítésről oklevelet kapnak a résztvevők. Egy diák több szakkört is elvégezhet.

2023/24 tanév tavaszi félévében az alábbi szakköröket indítjuk a 2024 tavaszán, vagy akár később felvételizni szándékozó diákoknak:

• „Bezzeg a mi időnkben (generációk a társadalomban és a munkaerőpiacon)” – Kálmán Melitta és Zélity Alexandra
  • „Turizmus puzzle: település- és turizmusmarketing, desztinációmenedzsment, fenntartható turizmus” – Méreiné Berki Boglárka, Süli Dorottya, Kriska Olivér
  • „Kommunikációs kalandok” – Gombosné Csák Luca és Kocsis Lilla (NTP-HHTDK-23 támogatásával)
  • „Márka Mágia: Hogyan Készül Egy Jó Reklám?” – Gyulai Zsófia és mások

A jelentkezni 2024. január 15-től lehet. A regisztrációs link és bővebb információk a szakkörökről itt találhatók.